Dispozice
3+kk
Užitná plocha
293 m2
Plocha parcely
1 763 m2
Budova
zděná
Typ objektu
Chalupa
Stav objektu
výborný
Poznámka k ceně
vč. právního servisu a provize RK

Chalupa s vířivkou a dvojgaráží

Vítejte v této elegantní, klasicky designové chalupě, umístěné v prestižním, uzavřeném areálu Donovalley resort, na pomezí Národního parku Velká Fatra a Nízkých Tater. Tato exkluzivní nemovitost nabízí kombinaci elegance, komfortu a pohodlí, čímž poskytuje vyjímečný prostor pro dokonalý relax a odpočinek. Vstupem do zahrady si okamžitě všimnete ohromující panoramatický výhled na okolní pohoří a centrum Donoval. Prostorná terasa je ideálním místem klidu, setkání s rodinou a přáteli a nekonečného užívání si fascinujících scenérií a dokonalého spojení s přírodou.

Při vstupu do chaty vás přivítá vkusně a účelně zařízený interiér. Otevřený koncept obývací části s kuchyní a jídelním koutem vytváří elegantní a dostatečný prostor pro všechny členy rodiny, případně přátel. Kuchyň je vybavena prvotřídními spotřebiči a dostatkem pracovního místa pro přípravu chutných jídel a občerstvení pro početnou rodinu a hosty. Ložnice jsou vkusně zařízené a spolu s interiérovou saunou, samostatnými koupelnami, nabízejí dostatek prostoru pro odpočinek a soukromí. V chladném období váš komfort a pohodlí zajišťuje celoplošné podlahové topení, resp. krb.

Doslova „co by kamenem dohodil“ jsou vám k dispozici místní restaurace, místní pivovar, potraviny a obchůdky se spoustou klasického, ale i luxusního zboží. Více než 200 km cyklistických cest, perfektně upravené běžecké tratě a sjezdovky pro začátečníky i náročné lyžaře jsou lákadlem pro tisíce turistů nejen ze Slovenska. Pokud hledáte dokonalé místo pro aktivní odpočinek, nebo uklidňující relax a klid, tato chata v kombinaci s krásnou přírodou Donoval je tou správnou volbou. I vy se můžete stát součástí tohoto výjimečného a komfortu nabízeného střediska.

Chalupa se zastavěnou plochou 293 m2, 3+KK, prostornou terasou s vířivkou pro 5 osob, kompletním, vysoce nadstandardním vybavením v ceně, dvojgaráží a profesionálně vybavenou dílnou stojí na dvou pozemcích o celkové rozloze 1763 m2.

Nezávazná poptávka