Zajistím odborný odhad

Přemýšlíte o prodeji nemovitosti, ale nevíte její hodnotu? Poradím Vám! I když se hodnota nemovitostí neustále mění, neustále sleduju jejich cenu a jsem schopný přímo na místě stanovit odhad tržní ceny i Vaší nemovitosti. Poradím Vám, za jakou tržní cenu nemovitost ideálně prodáte nebo pronajmete. Díky své vlastní databázi pro Vás najdu ideálního kupce nebo nájemníka. A jak stanovit ideální cenu nemovitosti? V pěti jednoduchých krocích zjistíte, kolik můžete získat za měsíční pronájem nebo prodej.

Odhad ceny pronájmu nemovitosti v Olomouci a okolí

Nastavit správnou cenu za nájem bytu v Olomouci, Uničově, Litovli, Šternberku a Mohelnici, není pro majitele jednoduché. Cena pronájmu se odvíjí od lokality, stavu nemovitosti, velikosti a dalších faktorů, jako je vybavení bytu, balkon, sklepní kóje, půdní prostory aj. Zásadní je také prezentace, která navede vhodného nájemce. Cenu za pronájem stanovím přímo na místě a sdělím možnosti, jak z pronájmu profitovat na maximum.

Odhad ceny za prodej nemovitosti v Olomouci a okolí

Prodej nemovitosti v okolí Olomouce, Uničova, Litovli, Šternberka a Mohelnici je důležité určit správnou tržní cenu. Nevystavujte se riziku, že se kvůli špatnému odhadu připravíte o stovky tisíc korun, nebo při přemrštěném ocenění nemovitosti nenajdete žádného kupce. Cena nemovitosti se ovlivňuje od nejrůznějších faktorů. Spočítejte si orientační cenu nemovitosti v mojí online kalkulačce. Přesnou cenu pak stanovíme společně na místě.

Kalkulačka pro odhad tržní ceny v Olomouci a okolí

Než si společně domluvíme schůzku v nemovitosti, kterou chcete prodat či pronajmout, spočítejte si jednoduše pomocí chytré kalkulačky její odhad. Stačí si zvolit lokalitu a doplnit potřebné informace, abyste získali přibližnou cenu. Jde o hrubý odhad, abyste si udělali přesnější obrázek. Následně pak hodnotu nemovitosti posoudím přímo u Vás, zároveň poradím, jak byt či dům opravit, abyste za prodej či pronájem získali maximum.

Jak lze ovlivnit cenu za prodej či pronájem bytu nebo domu?

Většina majitelů chce svou nemovitost prodat nebo pronajmout za nejvyšší částku. Už dávno však neplatí, že cena závisí pouze na lokalitě a dispozici. Lze ji ovlivnit i dalšími faktory. Ať už kladně nebo záporně. Při průměrných cenách nemovitosti v Olomouci, Uničově, Litovli, Šternberku a Mohelnici to může činit i stovky tisíc u prodeje a tisíce u výši nájmu. Základem je profesionální prezentace, zahrnující například úklid, vizualizaci, home staging, oslovení vhodným inzerátem zájemce a umístění reklamy ve správný okamžik.

Kontaktní formulář