Tento e-book je určen pro všechny milovníky industriálního stylu bydlení. Chcete znát základní pravidla a zásady definující industriální styl v interiéru? Patrik Burša vás v e-booku Industriální styl provede zařízením od podlahy po strop.

Zařizování interiéru bývá vždy náročné. Zvláště tehdy, pokud jste se vzhlédli v jednom z atraktivních a moderních stylů současnosti. Chcete se stát mistry plánování interiéru a potrpíte si na ty nejmenší detaily? Pokud i vás nadchl industriální styl, pak je stejnojmenná kniha od Patrika Burši skvělou volbou pro vás.

Kniha Industriální styl  je určena pro ty z vás, kteří se zamilovali do industriálního stylu a podle něj chtějí také zařídit správně svůj interiér. Nejde pouze o sladění několika kusů nábytku nebo doplňků. Industriální styl se zdá být nový umělecký směr v moderní architektuře, který je nutný brát zcela vážně a do posledních detailů.

V knize se dozvíte základní pravidla a zásady definující industriální styl v interiéru, dále Vás provedu zařízením industriálního interiéru od podlahy až po strop. Navíc zde najdete spoustu tipů, doporučení a inspirace pro Váš interiér v industriálním stylu. Po přečtení tohoto materiálu budete znát základní zásady, pravidla i chyby a měli byste být schopni si sami zařídit interiér v industriálním stylu.