Každý majitel nemovitosti se může dostat do situace, kdy je nejlepším řešením okamžitý výkup nemovitosti. Pokud i vy zvažujete rychlý prodej svého bytu, domu či pozemku, vždy vám garantuji etiku a maximální pomoc.

Pro koho je okamžitý výkup nemovitosti ideální variantou?

Pokud jste i vy majitel nemovitosti a stojíte před rozhodnutím, kde rychle získat větší supu peněz, pak je okamžitý výkup nemovitosti možná tou nejjednodušší variantou. Většinou se jedná o situace, kdy potřebujete uhradit dluh, zaplatit exekuci nebo vyplatit podíl ve firmě. Nebo hledáte finanční prostředky pro další investici.
Pokud jste se rozhodli o okamžitý výkup nemovitosti, pomůžu vám k co nejlepšímu finančnímu ohodnocení. Beru navíc na sebe veškerá rizika, kdy a za kolik nemovitost prodám. Při výkupu nemovitosti především záleží na jejím stavu a dané lokalitě. Rychlý prodej nemovitosti je určený pro prodávající, kteří potřebují rychle peníze. Podávající dostane velmi rychle část kupní ceny již při podpisu kupní smlouvy. I „rychlý prodej“ má však své podmínky.

Jak zajišťuji rychlý prodej nemovitosti?

Rychlý prodej nemovitosti je možné realizovat pouze v případě, kdy o něj jako majitel sami požádáte. Samozřejmě se musí brát v potaz to, že každý majitel nemovitosti dostane finanční prostředky ihned, část dokonce bezprostředně po podepsání smlouvy. Musí však počítat s nižší prodejní cenou.
Při okamžitém výkupu nemovitosti ode mě získáte nabídku prodejní ceny za klasické zprostředkování, tak i nabídku za rychlý prodej. To abyste mohli v klidu, s rozvahou srovnat a posoudit, pro jakou variantu se rozhodnout.

Jak se počítá výkupní cena nemovitosti při okamžitém výkupu

Každý majitel nemovitosti chce při jejím prodeji vydělat. To samé platí i při okamžitém výkupu. Nemovitosti se odkupují za ceny cca 80 % předpokládané hodnoty nemovitostí. Případné exekuce nesmí převýšit 30 %. Rychlý prodej nemovitosti je založen na transparentnosti a informovanosti klienta, který s prodejem musí souhlasit.
Pokud se rozhodnete pro okamžitý prodej nemovitosti, pak je nutné doložit veškeré potřebné doklady, které odkup podmiňují. Jde o výpis z katastru nemovitostí, nabývací tituly, jako je kupní či darovací smlouva, případně další dokumenty, pokud je omezeno vlastnické právo, třeba exekucí.
Provedu vás bezpečným okamžitým výkupem i vaší nemovitosti. Obraťte se na mě a dohodneme se na nejvyšší možné ceně za váš byt či dům.