Kategorie reality Šternberk je tu pro ty, kteří hledají jakoukoliv nemovitost ve městě Šternberk a v jeho okolí. Jestliže jste nenašli to, co jste hledali nebo je vaše poptávka specifická, napište mi, ozvěte se telefonicky nebo přijďte osobně do mé realitní kanceláře. Společně se podíváme, co pro vás mohu udělat a v případě zájmu se domluvíme na další spolupráci. Reality Šternberk nejsou jen nemovitosti k bydlení, ale také garáže, chaty nebo pozemky. Spadají sem také komerční objekty.

Rekreační nemovitosti

Reality Šternberk nabízí krásná místa pro relaxaci. V nabídce jsou chaty nebo chalupy. Na co si dát pozor, než se upíšete ke koupi smlouvou? Stejně jako u domů a bytů je důležité zkontrolovat statiku budovy, stav krovů, střechy nebo vlhkost zdiva. Stejně tak prohlédnout rozvody. Poté je nutné ověřit vlastnictví, dluhy nebo exekuce. V dalším kroku prozkoumat územní plán, zjistit jak je to s přístupovou cestou k rekreačnímu objektu a věcnými břemeny. Se vším pochopitelně pomohu. Doporučuji také ověřit dostupnost služeb a dopravních spojení v místě. Zajímat se můžete také o možnost sportů a dalších aktivit v okolí. Samozřejmostí je pak prověření ceny chat nebo chalup v dané lokalitě.

Důležité je i zdraví

Ať už kupujete jakoukoliv nemovitost, je dobré se kromě technického a právního stavu nemovitosti zajímat také o otázky související se zdravím a životním prostředím. Ověřte si, zda vnitřní prostředí a okolí nemovitosti není zatížené škodlivými vlivy. Ty by mohly ohrožovat vaše zdraví. Jistě nechcete bydlet nebo se rekreovat v oblasti, kde není zdravý vzduch. Odstranění těchto vlivů je bohužel ve většině případů zcela nemožné nebo velmi nákladné. Také s těmito otázkami vám rád pomohu a zjistím vše, co bude v mých silách. Mým cílem jsou stoprocentně spokojení zákazníci a kladu důraz na přátelský a individuální přístup. Je pro mě důležité, abyste se spolupráci byli spokojeni.

Co může být překážkou

Nejzávažnější problémy jsou s nemovitostmi, kde se vyskytují azbestové materiály. Nevhodná je pochopitelně také přítomnost radonu nebo existence starých ekologických zátěží na pozemku. Pobyt na venkově vám však může znepříjemnit i obtěžující provoz v blízkosti nemovitosti. V neposlední řadě je dobré před koupí navštívit obecní úřad. Každá obec má jiné zvyklosti a také své vyhlášky, které se mohou týkat například sekání pozemků. Důležité jsou pochopitelně také informace o zásobování pitnou vodou a odvádění odpadních vod. Všechny informace pro vás rád zjistím a společně najdeme v oblasti reality Šterneberk takovou nemovitost, která se vám bude maximálně zamlouvat.

Kontaktní formulář