Sháníte do svého bytu či domu dlouhodobého nájemníka, který včas platí své účty, je ohleduplný k vašemu vybavení a chová se s respektem? Přesně takového nájemníka najdu i pro Vaši nemovitost. A pokud by náhodou cokoliv z toho přestal dělat, budu to rázně řešit za Vás. Ušetřím vám starosti s problémovými nájemníky a neplatiči.

Jaké výhody bude mít pro Vás spolupráce se mnou při pronájmu nemovitosti?

Stanovení tržního nájemného

Na osobní schůzce přímo ve Vaší nemovitosti se dohodneme na výši nájemného. Rovnou také projednáme marketingovou strategii, kde a jakým způsobem budu nemovitost k pronájmu nabízet.

Příprava nemovitosti

Než se pustím do hledání nájemce, připravím nemovitost na pronájem, abych získal co nejvyšší počet zájemců. Připravím fotografie, vytvořím texty pro inzerci a zajistím umístění inzerátů na sociální sítě, inzerce a vlastní webové stránky.

Právní servis

Pronájem nemovitosti je vždy individuální záležitost. Proto pro Vás připravím nájemní i podnájemní smlouvu, šitou na míru vašim potřebám a požadavkům. Zahrnu zde vše potřebné, včetně vyřízení případných dodatků smluv.

Výběr nájemce

Výběr správného nájemce je klíčové pro dlouhodobou spokojenost obou stran. Tím minimalizuji rizika spojená s povinnostmi nájemce vyplývajících z nájemní smlouvy. Zejména pak řádné placení nájmu a služeb. Prověření vážného zájemce provádím v dostupných registrech dlužníků, insolvenci a exekuci.

Podpis nájemní smlouvy

Po pečlivém výběru nájemce provedeme u mě v kanceláři podpis nájemní/podnájemní smlouvy. V dohodnutý datum zajistím předání nemovitosti, včetně zaznamenání stavů energií a nakonec předání klíčů nájemci. Po celou dobu nájmu Vám budu k dispozici, pro případ vyřízení nesrovnalostí mezi Vámi a nájemcem.

Kontaktní formulář