Mnoho mých klientů touží po svém vlastním rodinném domě, protože je nebaví platit nájem nebo shánějí bydlení se zahradou, kde budou moci trávit své volné chvíle. Pokud jste do vyhledávače zadali výraz: Prodej domů Uničov, jsem schopen vám nabídnout nejrůznější domy v této oblasti, které jsou zárukou kvality a bydlení v soukromí. Pokud hledáte dům, je dobré si nabídku prodej domů Uničov projít celou, abyste věděli, co moje nabídka v tomto městě a jeho okolí obsahuje. Zároveň je dobré si ujasnit, v jaké lokalitě chcete bydlet a co všechno by měl váš nový rodinný dům splňovat. V Uničově je nabídka domů poměrně omezená, proto je vhodné sledovat nabídky pravidelně a především dlouhodobě.

Stavte se v mé kanceláři

Pokud vás zaujal některý dům v nabídce, kontaktujte mě pomocí formuláře, zavolejte mi nebo se rovnou zastavte v mé realitní kanceláři. Rád vyslechnu veškerá vaše přání a podíváme se společně na dům, který vás zaujal. Zodpovím veškeré dotazy a provedu vás celou koupí až po samotné předání klíčů od vašeho nového domova. Chci, aby pro vás byl nákup domu co nejjednodušší a neměli jste s ním žádné starosti. Začneme samozřejmě prohlídkou domu. Pokud se vám na první prohlídce nemovitost zalíbí, domluvím ještě jednu prohlídku. Poté si budete moci sami v klidu vše prohlédnout a ještě jednou vše promyslet. Následovat bude rezervace vybraného domu a řešení financování.

Pomohu také s prodejem domu

Jestliže nechcete koupit dům, ale naopak byste rádi dům prodali, jsem tu pro vás. Svěřit prodej vaší nemovitosti do rukou zkušeného makléře je klíč k úspěchu. Zajistím vám profesionální prodej s individuálním přístupem a transparentností. O všem budete mít přehled a zaručuji také jistotu. Na první schůzce si povíme, jaké máte představy a nastíníme průběh spolupráce. Potom se rozhodnete, zda mi svěříte svůj dům k prodeji. Dalším krokem bude správně stanovit cenu vašeho domu, o což se samozřejmě postarám a následně můžeme podepsat smlouvu. Po podpisu začnu vaši nemovitost připravovat na prodej. Samozřejmostí je profesionální prezentace, která je klíčová k rychlému prodeji. Prodej domů v Uničově je hned po bytech moje hlavní zaměření.

Prodat lze i část domu

V případě, že uvažujete nad prodejem nemovitosti, která má více vlastníků, je nejlepší se dohodnout s ostatními vlastníky buď na vyplacení nebo na společném prodeji. Pokud se však nedokážete dohodnout, nevadí. Jsou ještě další možnosti. Můžete nemovitost rozdělit, pokud je to možné a dům neztratí funkčnost. Případně lze nemovitost vydražit a utrženou částku rozdělit mezi jednotlivé vlastníky. Pochopitelně můžete také klasicky svoji část nabídnout v kategorii prodej domů Uničov. Podíly nemovitostí se sice prodávají hůře, ale prodávají. Při osobní schůzce projdeme všechny možnosti a vybereme tu nejideálnější pro vás. Poté se pustíme do jednotlivých kroků nutných k prodeji.

Kontaktní formulář