V kategorii prodej domů Šternberk najdete aktuální nabídku domů, které jsou k dispozici k nákupu v této oblasti. Najdete tu domy z tohoto města i jeho blízkého okolí. Jestliže sháníte nové bydlení v této oblasti a v nabídce prodej domů Šternberk jste nenašli vhodnou nemovitost, nezoufejte. Obraťte se na mě, osobně se sejdeme a projdeme vaše požadavky na nové bydlení. Poté pro vás vyhledám vhodnou nemovitost, představím vám ji a vy se rozhodnete, zda je to to pravé.

Dům je třeba prověřit

Jsem si vědom toho, že nákup domu je opravdu velkým životním krokem a není vhodné ho uspěchat. Až si z nabídky prodej domů Šternberk vyberete, půjdeme si ho společně prohlédnout a já zjistím veškeré důležité informace o domě. Jak je na tom statika, jsou stěny bez trhlin, zjistíme zda dům není vlhký a podíváme se i na stav střechy. Pochopitelně také prověřím stávajícího majitele i veškeré informace ohledně domu. Společně sepíšeme kupní smlouvu tak, aby pro vás byla opravdu bezpečná a nemuseli jste se ničeho bát. V případě vašeho zájmu můžeme společně nahlédnout také do územního plánu. Zjistíme tak, co se chystá v okolí vaší vysněné nemovitosti v budoucnu. Prověříme, zda v jeho okolí v budoucnu nepovede frekventovaná silnice a podobně.

Pozor na právní aspekty

Po výběru domu z nabídky prodej domů Šternberk prověříme také, zda vybraná nemovitost není právně zatížena. Tedy jestli se na dům nevztahují věcná břemena nebo nějaká zástavní práva. Vysvětlím vám, která věcná břemena nejsou pro kupce závadou, a která by naopak mohla přinést nepříjemnosti. Některá věcná břemena jako je například dožití třetí osoby totiž znemožňují koupi na hypotéku. Banka by totiž takový dům nemohla vzít do zástavy. Naopak pokud je dům v zástavě, může to znamenat, že současný majitel ještě nezplatil svoji hypotéku a ta se vyváže právě po prodeji domu. Pochopitelně také zkontrolujeme, zda veškeré vedlejší stavby na pozemku jsou správně zapsané a zakreslené, aby vám v budoucnu opravdu nic nepřekvapilo.

Pomohu i z druhé strany

Porozhlížíte se v kategorii prodej domů Šternberk proto, že se chystáte prodat svůj dům? V takovém případě vám také rád se vším pomohu. Poradíme si i v případě, že nemovitost vlastní více osob a vy chcete prodat jen svůj podíl. Vysvětlím vám, jak takový prodej probíhá a v čem je specifický. Poradíme si i v případě, že chcete dům prodat, ale prozatím v něm někdo žije. Všechny tyto situace mají možná řešení a nejsou tak nedosažitelná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pomoci vám mohu také v případě, že z nějakého důvodu musíte nemovitost prodat ihned. Mohu vám udělat nabídku a dům od vás vykoupit. O prodej třetí osobě se pak již postarám zcela sám a vy budete moci rovnou disponovat s penězi.

Kontaktní formulář