Pokud hledáte dům pro svoji rodinu a stále jste nenašli to pravé, jste tu správně. Pokud jste do vyhledávače zadali výraz: Prodej domů Olomouc, věřím, že Vám moje zkušenosti budou přínosem. Pokud máte specifické představy, bude nejlepší, pokud se osobně sejdeme a vaše požadavky projdeme. Poté se pustím do vyhledávání nemovitosti podle vašich snů. Až najdu odpovídající dům, domluvíme si prohlídku nemovitosti a vy se rozhodnete, zda je to opravdu to, co jste hledali.

Najdeme ideální dům

Koupě vhodného domu není vůbec jednoduchá věc. Je to důležité rozhodnutí, které si vyžaduje dobře všechno promyslet. Město Olomouc nenabízí příliš mnoho domů na prodej, proto je vhodné ke hledání přistupovat systematicky. Jsem si toho vědom a rád vám s tím pomohu. Poprvé se sejdeme na nezávazné schůzce, kde vám nastíním, jak by naše spolupráce vypadala. Společně se můžeme podívat na aktuální nabídku domů v sekci prodej domů Olomouc. Jestliže se vám některý z domů zalíbí, rád vám ho představím a zodpovím veškeré vaše otázky. Pomoci vám mohu nejen s veškerými smlouvami o koupi, ale pochopitelně také s financováním nemovitosti ve spolupráci se společností 4FIN.

Pozor na stáří a stav domu

První, co je potřeba si rozmyslet před koupí je velikost domu a uvědomit si, zda hledáte novostavbu nebo starší domeček s duší. Nejde jen o to, kolik vás v domě bude bydlet a jaký máte styl, ale také o jeho energetickou náročnost. Je jasné, že větší domy budou na provoz mnohem náročnější než malé domečky. Stejně tak je dobré si uvědomit, že starší dům budete pravděpodobně muset zateplit a minimálně z části rekonstruovat, aby byl ideálně energeticky soběstačný, případně vás energie nestály celou výplatu. Otázka energií je v dnešní době zdražování jednou z nejdůležitějších, kterou je třeba při nákupu nemovitosti řešit.

Prodejte svůj dům rychle

Jako makléř se pochopitelně nevěnuji jen vyhledávání nemovitostí ke koupi, ale také pomáhám s prodejem nemovitostí. Pokud vlastníte dům v Olomouci, který chcete prodat, rád vám s jeho prodejem pomohu. Zařadím jej do sekce Prodej domů Olomouc, kde můžeme nabídnout váš dům bez starostí. Veškeré náležitosti nutné k prodeji zařídím za vás. Pomohu s přípravou nemovitosti a samozřejmě také s její profesionální prezentací. Je důležité, aby zájemce zaujal váš dům již z fotografií a následně aby se v něm cítili dobře a neodradily je nedůležité maličkosti. Pochopitelně vyřídím veškeré smlouvy a dokumentace. Zařídím také případnou notářskou úschovu a nenechám na vás ani jednání s úřady, které může být někdy nepříjemné.

Kontaktní formulář