V kategorii prodej domů Mohelnice naleznete domy, které jsou na prodej v této oblasti. Pokud sháníte dům ke koupi, můžete si vybrat z aktuální nabídky nebo se na mě obrátit s vaší představou a společně pak budeme hledat dům podle vašich ideálů. Jsem tu pro vás i v případě, že se na prodej domů Mohelnice koukáte z toho důvodu, že sami uvažujete o prodeji domu. Celým prodejem vás mohu provést, aby jste neměli žádné starosti s prohlídkami nebo podpisem smluv.

Důležité kroky pro prodej

Nahlédli jste do kategorie prodej domů Mohelnice, protože plánujete prodej vlastního domu? Pak jistě oceníte rady týkající se prodeje. Každou nemovitost je třeba na prodej náležitě připravit. Neznamená to, že musíte na rychlo opravovat, co je potřeba. Dům je však potřeba uklidit a pomocí fotografií a videí poukázat na jeho přednosti. K tomu slouží home staging a video prohlídky. Při home stagingu vaši nemovitost uklidím, naaranžuji dekorace, nafotím všechny místnosti a připravím prezentaci. Současně také uděláme video, aby si zájemci mohli dům opravdu důkladně prohlédnout. Představím vám také možnost využití 3D půdorysů a scanů nemovitosti. Pak budeme dům prezentovat v kategorii prodej domů Mohelnice.

Jak ocenit nemovitost

Přemýšlíte kolik můžete za váš dům dostat peněz? Určitě je důležité udělat tržní odhad ceny. Rád vám s tím pomohu a přidám ještě několik cenných rad. I když chcete vydělat, cenu není dobré příliš nadsazovat. Spíše právě naopak. Nižší cena vám zajistí rychlý prodej. Vyšší cenu doporučuji v případě, že na prodej vůbec nespěcháte. Po stanovení ceny se navíc v případě velkého zájmu o nemovitost můžeme dohodnout na aukci domu. Jestliže bude několik vážných zájemců, můžeme původně nižší cenu dost navýšit. Pravidla aukce si pochopitelně určíme předem a vše pečlivě prodiskutujeme. Je jen na vás, jaká stanovíte kritéria a zda bude hrát při prodeji roli jen nejvyšší nabídka nebo to, že má zájemce peníze v hotovosti.

Nákup domu v insolvenci

Možná se vám v nabídce prodej domů Mohelnice zalíbil dům, ale zjistili jste, že je v insolvenci. Taková koupě může být zajímavá, protože tržní cena takového domu je nižší. Má to pochopitelně také nevýhody. U insolvencí je těžké získat informace o technickém stavu domu a existuje také riziko, že vlastník bude problémový a nebude chtít dům opustit. Ideální je tedy udělat odbornou inspekci domu. Důležité jsou v těchto případech pochopitelně dobře sepsané smlouvy, které vám zaručí bezproblémové užívání domu. Pochopitelně se liší také forma placení. Nevyužívá se úschovy peněz, ale platí se na účet insolvenčního správce. Poté se uzavře kupní smlouva. Se vším vám pomohu a zařídím, aby nebyl žádný problém.

Kontaktní formulář