V sekci prodej domů Litovel najdete domy, které mám v nabídce v Litovli a dalších blízkých lokalitách. Hledáte nemovitost v této oblasti, ale žádný dům ze současné nabídky se vám nelíbí? Nezoufejte, obraťte se na mě a společně podle vašich představ a finančních možností najdeme přesně takový dům, ve kterém se vám bude dobře bydlet. Pomohu vám se vším od vyhledávání vhodné nemovitosti v kategorii prodej domů Litovel, přes veškeré právní náležitosti. Pokud budete mít zájem, mohu vám pomoci vyhledat také vhodné financování.

Jak to probíhá

Naše spolupráce začne tím, že se společně sejdeme a podíváme se na současnou nabídku prodej domů Litovel. Případně si povíme jaké máte představy a řekneme si také, s čím vám mohu pomoci a jak by naše spolupráce vypadala. Pokud se vám bude spolupráce zamlouvat, rád pro vás vyberu dům, který odpovídá vašim požadavkům. Prohlédnete si její prezentaci na webu a pokud se vám nemovitost bude líbit, zajistím osobní prohlídku. Není problém se na dům podívat i dvakrát, abyste si před koupí byli opravdu jistí, že je to to, co hledáte. Až se rozhodnete, nemovitost zarezervujeme a uděláme první oficiální krok ke koupi. Tím je podpis rezervační smlouvy.

Co bude následovat

Následně složíte rezervační jistinu a můžeme se vrhnout na řešení financování. Poradím vám, jaká hypotéka nebo půjčka je ve vaší situaci ideální. Projdeme společně výhody a nevýhody bankovních produktů. Nedílnou součástí při koupi je pochopitelně podpis smlouvy i právní servis. Zodpovím veškeré vaše dotazy a také zajistím veškeré administrativní záležitosti. Budu s vámi i při předávání domu, kdy se podepisuje předávací protokol a předávají se klíče. Rád vám pomohu i s řešením stavu energií a poradím s přepisem. Doporučím vám také kroky, které je potřeba po přepisu nemovitosti a stěhování zařídit jako první. Zařídím, aby pro vás stěhování bylo příjemným krokem.

Pomohu s prodejem domu

Díváte se do nabídky prodej domů Litovel, abyste se inspirovali, jak má vypadat váš inzerát na prodej domu? V takovém případě je vhodné mě kontaktovat nebo se vydat do realitní kanceláře. Povíme si, co je potřeba udělat, aby se váš dům úspěšně a co nejrychleji prodal. Prozradím, co se skrývá pod nabídkou home stagingu, 3D scanu nemovitostí nebo 3D půdorysem. Poté společně připravíme propagaci vašeho domu a následně ho vložíme do sekce prodej domů Litovel. Rád vám budu nápomocný po celou dobu prodeje. Od složení jistiny po podpis smlouvy a předání klíčů novým majitelům. V případě potřeby mohu váš dům také okamžitě vykoupit. Navrhnu vám výkupní cenu, zaplatím za nemovitost a vy se pak již o nic nemusíte starat.

Kontaktní formulář