Hledáte nové bydlení v Uničově? Prodej bytů Uničov je ten správný výraz, pod kterým hledat. Společně vybereme byt, který bude vhodný právě pro vás. Pokud máte obavy ze všech nástrah, které nákup nemovitosti provází, rád se vším pomohu. Od počátku do konce. Na první schůzce si ujasníme, jaký by měl váš budoucí byt vypadat. Poté začnu hledat nemovitost, která bude odpovídat vašim představám. Pomoci vám mohou samozřejmě také s financováním.

Nabídky jsou přehledné

Při hledání vhodného bytu je důležité dozvědět se ihned ty nejdůležitější informace týkající se dispozice, typu vlastnictví i užitné plochy. V mé nabídce si můžete prohlédnout byt na fotografiích a kromě toho jsou k dispozici ve většině případů také půdorysy, a to jak v 2D, tak 3D variantě. Vizualizace jsou velmi oblíbené, jelikož pomohou lépe si představit celý prostor. Stejně tak si některé nemovitosti v nabídkové sekci prodej bytů Uničov můžete prohlédnout pomocí videoprezentace. Jestliže vás některý inzerát z nabídky osloví a budete se o něm chtít dozvědět více, stačí vyplnit nezávaznou poptávku, případně mě kontaktovat na e-mail nebo telefonicky.

Všechno můžete nechat na mě

V oboru nemovitostí mám dlouholetou praxi a spoustu zkušeností. Obrátit se na mě můžete nejen v případě, že byt sháníte, ale také ve chvíli, kdy se na prodej bytu chystáte. Poskytuji realitní i právní služby týkající se prodeje nemovitostí. Zajistím i znalecký posudek aktuální tržní ceny nebo energetický štítek budovy. Se mnou se nemusíte o nic starat. Rád vám pomohu také s fotografiemi, které jsou při prodeji potřeba a se vším vám poradím. Obáváte se, že si nesedneme? Nemějte strach, klíčová je první schůzka, kde si řekneme své představy a nastíníme průběh spolupráce. Je pouze na vás, zda se rozhodnete pro spolupráci.

Pomohu i s pronájmy

Sháníte byt jako investici do budoucna? Podívejte se na nabídku prodej bytů Uničov. Pokud vás nějaký zaujme, rád vám ho představím. Případně se na mě obraťte a vhodný byt najdeme společně. Jestliže máte v plánu zakoupený byt později pronajímat, mohu vám pomoci i s tímto. Pomohu vám najít vhodného nájemníka, který stojí o dlouhodobé bydlení, své účty platí včas a navíc bude ohleduplný k vašemu majetku a případně i vybavení. Má práce neskončí tím, že nájemníka najdu. O veškeré náležitosti se budu starat i do budoucna a v případě, že nájemník přestane platit to vyřeším za vás. Nemusíte si dělat žádné starosti s neplatiči a dalšími problémy s nájemníky.

Kontaktní formulář