Právě jste se ocitli v kategorii věnované kategorii věnované prodeji bytů ve Šternberku. Pokud sháníte byt v této oblasti, nejprve si projděte naší nabídku níže. Pokud se vám některý z nabízených bytů v sekci prodej bytů Šternberk bude líbit, ozvěte se pomocí kontaktního formuláře, případně mi napište e-mail nebo rovnou zavolejte. Rád vám zprostředkuji prohlídku. Pokud se vám žádný z bytů nezamlouvá, kontaktujte mě a společně najdeme vhodné řešení. Rád pro vás najdu byt podle vašich konkrétních požadavků.

Na co si dát pozor

Pokud hledáte byt v kategorii prodej bytů Šternberk, rád vám pomohu při hledání a prozradím, na co si dát při koupi pozor. Nákup nemovitosti není každodenní činnost a proto možná tápete, na co si dát pozor. Mnozí vybírají podle designu kuchyňské linky nebo dlouho váhají nad skvělou nabídkou. Se svými zkušenostmi vám rád poradím, co je opravdu důležité a co naopak zanedbatelné. Řekneme si, co je potřeba vědět o nemovitosti, než se ji rozhodnete koupit. Sám rád zjistím veškeré potřebné informace. Pomohu vám odhalit případné skryté problémy bytu a prohlédnu si ho společně s vámi. Pochopitelně také společně nahlédneme do katastru nemovitostí, abychom ověřili právní stav bytu.

Soukromý nebo družstevní

Jistě víte, že na trhu jsou nejen byty v soukromém vlastnictví, ale také družstevní byty. I takové v nabídce prodej bytů Šternberk najdete. V čem je tedy rozdíl? Družstevní byty si většinou žádají nižší počáteční investici. V případě družstevního bytu však nekupujete přímo bytovou jednotku, ale právo k jejímu užívání. V takovém případě s vámi zkontroluji anuitu, aby vaše měsíční výdaje nevystoupali do velkých výšin. Rád pro vás také zjistím podmínky, jak převést byt do osobního vlastnictví, pokud o to budete mít zájem. Pochopitelně vám pomohu také s vyřízením hypotéky na družstevní byt a zjistím veškeré podmínky pro takovou hypotéku. Ty se totiž od klasické hypotéky trochu liší. Nemusíte mít však strach, vše vám podrobně vysvětlím.

Připravím byt k prodeji

V případě, že máte byt v oblasti Šternberka a chcete ho prodat, rád vám s prodejem pomohu. Nejprve si řekneme, co vše je potřeba udělat a společně pak byt připravíme k nafocení. Představím vám také moderní možnosti prezentace, které ve většině případů zrychlují prodej nemovitosti. Následně vložíme byt do nabídky prodej bytů Šternberk. Pochopitelně rád zařídím veškeré prohlídky, budu u podpisu rezervační smlouvy a následně také kupní smlouvy. Pokud si nejste jisti prodejem. Můžeme projít výhody a nevýhody pronájmu a klady i zápory prodeje. Vy se pak rozhodnete, co je pro vás lepší řešení. Případně rád pomohu také s pronájmem. A postarám se o něj po celou dobu jeho trvání. Nemusíte se bát neplatičů, vše budu mít na starosti já.

Kontaktní formulář