V kategorii prodej bytů Olomouc nabízím byty různých kategorií a velikostí. V nabídce jsou jednopokojové byty vhodné například pro studenty, mladé bezdětné páry nebo naopak seniory, kteří nepotřebují moc prostoru. Prodej bytů Olomouc pochopitelně nabízí také byty vhodné pro početné rodiny, které naopak hledají velkorysý prostor s několika místnostmi. Některé byty jsou v panelových, jiné v cihlových domech.

Jak byt financovat

V případě, že si chcete koupit byt, je dobré dopředu vědět, jak ho budete financovat. Jestliže se vám líbí nějaký byt v nabídce prodej bytů Olomouc, kontaktujte mě a podle jeho ceny a vašich možností společně vymyslíme, jak bude ideální ho financovat. Poskytuji opravdu komplexní řešení financování ve spolupráci s finanční společností 4FIN. Ta je schopna vám poskytnout nejvýhodnější hypotéku na míru. Pochopitelně vám vysvětlím výhody i nevýhody každého finančního produktu, který můžete zvolit. Při koupi bytu totiž nemusíte využít jen klasickou účelovou hypotéku, ale také takzvanou Americkou hypotéku nebo hypotéku bez nutného dokládání příjmů. Kromě toho si můžete vybrat také z několika způsobů splácení.

Pomohu také s prodejem

Jestliže potřebujete svůj současný byt prodat, jsem tu také pro vás. Rád váš dům připravím k prodeji a zařadím do nabídky prodej bytů Olomouc. Pokud tedy hledáte někoho, kdo by vám pomohl s prodejem a vše vám vysvětlil, neváhejte se ozvat. Prvním krokem je nezávazná schůzka, kde probereme, jak bude prodej probíhat. Dohodneme podmínky spolupráce a následně připravíme byt k prodeji. Je potřeba to udělat tak, aby se zájemci o koupi při prohlížení fotografií nebo vstupu do bytu cítili příjemně a neodradily jen detaily. Vypracuji prezentaci vašeho bytu a zajistím jeho propagaci. Spolehněte se, že jednání se zájemci bude profesionální, je to můj denní chleba a v oboru se velmi dobře orientují.

Okamžitý výkup bytu

V životě může nastat situace, kdy není čas čekat na to, až někdo váš byt koupí. Potřebujete splatit dluhy nebo vyplatit podíl, případně se vám hodí okamžité finance pro další investice. I s tím vám mohu pomoci. Obraťte se na mě a já vám na vysvětlím, jak funguje okamžitý výkup. Domluvíme si schůzku ve vašem bytě a po prohlídce připravíme cenovou nabídku. Pokud budete s cenou souhlasit, okamžitě nemovitost vykoupím a až poté ji zařadím do nabídky prodeje bytů Olomouc. Vy své peníze dostanete ihned a nebudete se muset o nic starat. Prodej nemovitosti třetí osobě už bude zcela v mé režii. Pomoci vám mohu i v případě, že chcete byt prodat, ale nadále v něm bydlet.

Kontaktní formulář