V sekci prodej bytů Mohelnice najdete aktuální nabídku nemovitostí v Mohelnici a jejím blízkém okolí. Pokud si z nabídky nevyberete, můžete se obrátit přímo na mě a já vám s výběrem vhodného bytu pomohu. Pochopitelně se na mě můžete obrátit také ve chvíli, kdy jste rubriku prodej bytů Mohelnice navštívili z důvodu, že sami uvažujete o prodeji svého bytu. Ať už je vaším cílem nákup nebo prodej bytu v okolí Mohelnice, jsem tu pro vás a rád se vším pomohu.

Životní investice

Nákup bytu je pro mnohé jejich životní investicí. Při výběru je tedy třeba si dát pozor na spoustu věcí. Pokud se vám zalíbí byt v sekci „prodej bytů Mohelnice“, rád vám poradím, jak nekoupit zajíce v pytli. Vybraný byt si pochopitelně prohlédneme a zeptáme se majitelů na jeho technický stav. Veškeré informace, které je možné ověřit pro vás pochopitelně ověřím. Informuji se také na obecním, stavebním i katastrálním úřadu. Projdu pro vás veřejné registry a prověřím, zda se k disponování s bytem neváží žádná omezení, exekuce nebo plomby. Veškeré dokumenty k podpisu společně důkladně projdeme a vysvětlíme si jednotlivé části smluv. Nenechám vás podepsat nic bez toho, abyste celé smlouvě beze zbytku rozuměli.

Peníze přes úschovnu

Pokud najdete v kategorii prodej bytů Mohelnice vysněné bydlení, pomohu vám rád také s veškerými finančními záležitostmi. Zkonzultujeme jaké je možné financování bytu a vysvětlím také, k čemu slouží zálohy. Peníze pochopitelně nebudeme nikdy předávat z ruky do ruky, ale vždy oficiální cestou přes úschovu. Dokud nebude převod bytu na kupujícího zapsaný v katastru nemovitostí, prodávající své peníze mít nebude. Až po zápisu v katastru budou peníze uvolněné prodávajícímu. Ten následně bude muset uhradit daň z převodu nemovitosti. Poté je ještě důležitým krokem sepsat předávací protokol s podpisem prodávajícího a kupujícího. I s tím vám samozřejmě pomohu.

Pokud byt v Mohelnici nabízíte

Jestliže jste majiteli bytu a uvažujete o jeho prodeji, rád vám budu nápomocen. Společně připravíme byt k prodeji a po veškerém nafocení za pomoci homestaygingu a dalších moderních metod ho vložíme do nabídky prodej bytů Mohelnice. Aktivně vám pomohu sehnat kupce, které rád provedu bytem a informuji je o všem potřebném. Připravím veškeré potřebné smlouvy a zařídím veškeré náležitosti s úřady. S administrací ohledně prodeje si nemusíte dělat starosti. Bude to moje práce. Vše vám pochopitelně vysvětlím a o každém kroku vás budu informovat. Pokud váháte, zda máte byt opravdu prodat nebo raději nabídnout k pronájmu, můžeme si pohovořit i o této možnosti. Ostatně při pronájmu nabízím veškerý servis po celou dobu nájmu.

Kontaktní formulář