Jako realitní makléř se zaměřuji na oblast v okolí měst Uničov, Olomouc, Litovel, Šternberk a Mohelnice. V sekci prodej bytů Litovel najdete byty, které jsou k dispozici k prodeji v tomto městě a jeho blízkém okolí. Jestliže si z aktuální nabídky nevyberete, nemusíte zoufat. Litovel znám jako své boty a věřím, že se v krátkém časovém horizontu objeví nemovitost, která vás zaujme. Stačí se jen společně sejít a ujasnit si, co je pro vás důležité.

Pomohu s financemi

Pokud vás zaujme nějaký byt z nabídky prodeje bytů v Litovli, rád vám pomohu také se zajištěním jeho financování. V dnešní době, kdy ceny nemovitostí stoupají, většina zájemců o bydlení nemá k dispozici hotovost na zaplacení bytu. Je však hned několik způsobů, jak byt financovat i s minimálními vlastními zdroji. Běžně se využívá účelová hypotéka. Není to však jediné možné řešení a také není vhodný pro všechny. Rád vám tedy představím i další možná řešení financování koupě bytu. U každé možnosti probereme její výhody a pochopitelně také nevýhody. Pomůžu vám zorientovat se ve světě finančních produktů. Doporučím vám nejlepší řešení a vy se pak rozhodnete, která varianta je pro vás ta nejlepší.

Prodám i váš byt nejen v Litovli

Jestliže nehledáte nový byt, ale potřebujete naopak prodat ten váš, rád vám budu nápomocen. Vím, že prodat v dnešní době byt není nic jednoduchého, proto vám pomohu s přípravou nemovitosti k prodeji i veškerým nezbytným papírováním. Při prodeji je vždy důležité byt efektivně vyfotit. I fotografie totiž mohou významně zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Abyste kupce zaujaly, je vhodné využít home staging. Jeho úkolem je vyzdvihnout krásná zákoutí jednotlivých místností pomocí dekorací a dodat kupujícímu pocit útulného domova již z fotografií. O vše se samozřejmě postarám a připravím také prezentaci, kterou kupující najdou nejen v sekci prodej bytů Litovel, ale také na dalších webech.

Připravím také video

Fotografie jsou opravdu skvělý nástroj. Kromě nich jsou však nedílnou součástí prodeje bytů Litovel také videoprohlídky. Pro mnoho klientů jsou videoprohlídky důležitější než fotografie a text. Pozvěte tedy potencionální zájemce o koupi k sobě domů a nechte je nahlédnout do každého rohu vašeho bytu. Jedině tak se budoucí majitel může do vašeho bytu zamilovat už na první dobrou. Ve videoprohlídce představím váš byt z venku a ukážu také jeho okolí. Vyzdvihnu všechny jeho přednosti, aby zájemci měli chuť na osobní prohlídku. Video bude, stejně jako fotografie a grafické zpracování půdorysu součástí prezentace v kategorii prodej bytů Litovel i na jiných serverech. Kromě videa se můžeme domluvit také na zpracování 3D virtuální prohlídky.

Kontaktní formulář