Máte představu o svém novém bydlení? Pokud jste se rozhodli pro nákup nového bytu či domu, zastavte se v mé realitní kanceláři. Nejdříve si poslechnu Vaše přání a pak pro Vás najdu ideální domov. Provedu Vás koupí, od výběru vhodné nemovitosti, až po předání klíčů. Myslím na vše, aby nákup nemovitosti byl pro Vás co nejjednodušší.

Jak u mě probíhá nákup nemovitosti

Osobní schůzka

Spolupráce začíná nejlépe osobní schůzkou. Pojďme se sejít a řekněte mi své představy o svém ideálním bydlení. Nezávazná návštěva Vám dá představu o tom, jak by případná spolupráce mohla vypadat. Vysvětlím Vám, co zahrnují služby makléře, s čím Vám mohu pomoci, a na Vás bude, jestli mi svěříte své sny o novém bydlení.

Prohlídky nemovitosti

Každá prohlídka nemovitosti je důležitý krok, kterým se neustále posouváte blíže ke svému vysněnému snu. Vyberu pro Vás byty a domy, které odpovídají Vašim požadavkům. Pokud se Vám nemovitost zalíbí, zajistím pro Vás ještě jednu prohlídku, abyste si ji mohli sami v klidu prohlédnout. Pokud je to ONA, máte skoro vyhráno. K novému domovu Vás dělí tak málo.

Rezervace

Jestliže se rozhodnete pro rezervaci nemovitosti, pak je čas udělat první oficiální krok ke koupi. V naší kanceláři podepíšeme rezervační smlouvu. Po složení rezervační jistiny pro Vás bude nemovitost rezervována a již nebude dál nabízena jiným zájemcům.

Financování

Pokud jste se rozhodli financovat koupi nemovitosti úvěrem nebo hypotékou, nabízím možnost zprostředkování financování od finančního partnera 4FIN. Připravím Vám nejvýhodnější nabídku financování. Je pravděpodobné, že Vám vybraným financováním z nabízených variant dokážu ušetřit i desítky tisíc korun.

Podpis smlouvy

Nedílnou součástí při koupi nemovitosti je podpis smlouvy a právní servis. Dokážu Vám zodpovědět všechny otázky, připravím srozumitelné smlouvy a zajistím vše potřebné pro zápis do katastru nemovitostí. Samozřejmostí je úschova kupní ceny.

Předání nemovitosti

Konečně je tady ona slavnostní chvíle, kdy se společně sejdeme s prodávajícím na kupované nemovitosti, podepíšeme předávací protokol včetně aktuálního stavu energií, převezmeme klíče a je to. Nemovitost je odteď Vaším novým domovem! A co doporučujeme zajistit jako první? Určitě vyměnit štítky na zvonku a schránce, aby Vás přátelé i pošta bez problémů našli.

Kontaktní formulář