Zvyšte hodnotu své nemovitosti atraktivní prezentací. Zaujměte potencionální zákazníky profesionálním home stagingem. Budete překvapeni, jak svůj byt či dům doladit k dokonalosti a zároveň vyzdvihnout jeho jedinečnou atmosféru. Profesionálně provedený home staging umí vnímat prostor bez rušivých elementů, zachytit obrázek z jiného úhlu pohledu a vyzdvihnout jeho útulnost. Rád Vás o tom přesvědčím.

Jak probíhá Home staging

  • Vaši nemovitost důkladně uklidím
  • Naaranžuji dekorace, které zútulní interiér
  • Profesionálně nafotím každou místnost
  • Připravím prezentaci k prodeji nemovitosti
  • Všechny služby Home stagingu provádím pro své klienty ZDARMA.

Čtěte více o Home stagingu

Home staging je nedílnou součástí při prodeji nemovitosti. Při přípravě marketingu je důležité zaměřit se na detaily, které osloví potencionálního zájemce. Úkolem Home stagingu je, vyzdvihnout krásná zákoutí každé místnosti a dodat budoucímu majiteli pocit bezpečí a útulného domova, už při prvním shlédnutí fotografií a videa.

Základem Home stagingu je vždy perfektně uklizená a naaranžovaná místnost tak, aby se v ní každý potencionální zákazník cítil jako doma. Home staging umožní pořízení atraktivních fotografií, navodí přitažlivé prostředí a příjemný pocit zájemců při samotné prohlídce. Takto připravená nemovitost nebude na svého budoucího majitele dlouho čekat. A vy utržíte více peněz z prodeje či pronájmu.

Kontaktní formulář