Dopřejte své nemovitosti profesionální fotografie, díky kterým dokonale vyzdvihnete krásu jednotlivých místností. Profesionální nafocení nemovitosti je sázkou na jistotu, kdy urychlíte prodej za nejvyšší možnou cenu.

Co je důležité při profesionálním focení nemovitosti vnímat?

Světlo

Tmavé místnosti nevypadají hezky, přitom je stačí vyfotit z malinko jiného úhlu. Také je potřeba vybrat tu část dne, kdy do místnosti svítí slunce a přirozeně ji rozzáří. Doporučuji počkat několik dní a vyfotit byt či dům ve chvíli, kdy je krásně osvětlený. Výsledek bude stát za to!

Úhel focení

I z malého prostoru lze vykouzlit velkou místnost, pokud zvolíte správný úhel focení. Při fotografování se zaměřuji na detaily, které vyzdvihnou krásu jednotlivých prostor. I když v popisu nemovitosti klient uvidí správné rozměry a plochu pokoje, dojem profesionálních fotografií udělají své.

Fotoaparát

Fotografie se dají pořídit z každého telefonu, ale síla kvalitního fotoaparátu je ve výsledku vždy znát. Zejména luxusní nemovitosti si zaslouží kvalitní fotografie a profesionální přístup. Zhodnotím i Vaši nemovitost a nejvyšší možnou úroveň a to díky kvalitním snímkům.

Dodatečné úpravy jsou žádoucí

Profesionální nafocení Vaší nemovitosti je sice u konce, ale u mě práce zdaleka nekončí. Dodatečné úpravy v podobě doostření, popřípadě úpravy barvy či kontrastu, zajistí ještě lepší prezentaci. Profesionální fotografie zajišťuji při prodeji či pronájmu svým klientům ZDARMA.

Kontaktní formulář