Nabídněte svým potenciálním zájemcům speciální 3D prohlídku vaší nemovitosti, která představí interiér a případně i exteriér v plné své kráse. Díky 3D prohlídce získáte náskok před konkurencí. Nechte zájemce zamilovat se do nemovitosti na první pohled.

3D Scan nemovitosti aneb virtuální prohlídka online

3D virtuální prohlídka nemovitosti je nevšední zážitek, kterým svým potenciálním zájemcům o vaši nemovitost pomocí telefonu, tabletu či počítače, necháte vizuálně nahlédnout do interiéru, potažmo i exteriéru a to skrze naskenovaný prostor z jakéhokoliv úhlu. Tento zážitek z prohlídky nemovitosti je velmi blízký skutečnému procházení prostoru, možná i o něco lepší. Technologie 3D umožňuje zobrazit model celého naskenovaného prostoru, se kterým můžete jednoduše v zařízení libovolně otáčet o 360 ° na všechny strany.

Nechte zájemce o vaši nemovitost pohybovat se přímo v nemovitosti, ale také v jejím okolí. Každý zájemce vidí veškeré benefity vaší nemovitosti on-line, ať už z pohodlí gauče, nebo třeba ze své kanceláře. Nechte zájemce nahlédnout do každého koutu interiéru, zahrady a nezapomeňte na výhledy z terasy i jednotlivých oken.

3D prohlídka předčí i ty nejkvalitnější fotografie

Ani ty nejlepší fotografie nezaujmou zákazníka tolik, jako možnost prohlídky bytu, domu, prodejny, showroomu, hotelu, wellness či bazénu. A to všechno z pohodlí domova, krok za krokem.

Dokonale provedená 3D vizualizace, včetně všech podlaží budovy, nabízí víc než běžné 360° kamery. Obraz je zpracován špičkovou kamerou. Zodpovězte veškeré dotazy svých potencionálních zákazníků pouhým videem, místo zdlouhavého textu.

Zviditelněte svůj inzerát o nejmodernější propagační prvek

Virtuální 3D prohlídky jsou dokonalým technickým nástrojem pro zviditelnění vaší nemovitosti v nepřeberném množství inzerce. Získejte náskok před konkurencí a odlište se od ostatních nabídek. Zájemce si může prohlédnout celou nemovitost, ve dne v noci. Bez ohledu na místo, kde se právě nachází.

Co obsahuje 3D prohlídka

Vizuální prohlídka nemovitosti formou 3D Scan obsahuje veškeré potřebné informace, jako je:

  • technická tabulka
  • náklady na užívání
  • výhody a pozitiva lokality, včetně mapy umístění

Jak pomůže 3D virtuální prohlídka s prodejem?

Jestliže nabídnete potencionálním zájemcům veškeré informace, nemovitost je o to víc zaujme. Krátká virtuální prohlídka v nemovitosti umožní načerpat její atmosféru a přesvědčí, že je vše tak, jak má být. 3D virtuální prohlídky tak usnadní rozhodování o koupi a čas strávený na prohlídkách domů. Zajistím pro vás atraktivní 3D prohlídku vaší nemovitosti.

Kontaktní formulář